Remi u Napulju, Milan deset godina bez pobjede pod Vezuvom

Milan je neporažen u šest kola nastavka, ima četiri pobjede i dva remija

8907 pregleda 1 komentar(a)
Sa meča Napoli - Milan, Foto: Twitter

Napoli je bio opasniji i bolji, ali je Milan nastavio pozitivan niz nakon pauze - 2:2 u Napulju u posljednjem meču 32. kola Serije A.

Nakon boljeg početka domaćina, "rosoneri" su poveli golom Tea Ernandesa u 20. minutu na asistenciju Rebića.

Napoli je izjednačio do poluvremena golom Đovanija di Lorenca, da bi Dris Mertens preokrenuo u 60. minutu, uz pomoć nesigurnog Donarume.

Bod Milanu donio je Frank Kesi iz penala 13. minuta kasnije.

Gosti su posljednjih nekoliko minuta imali igrača manje, zbog drugog žutog kartona Salemahersa, ali za Napoli nije bilo vremena.

Milan je neporažen u šest kola nastavka, ima četiri pobjede i dva remija, bori se za plasman u Ligu Evrope.

"Rosoneri" će, s druge strane, još čekati na pobjedu pod Vezuvom, posljednju su ostvarili u oktobru 2010. godine.