Nastavlja se borba za Ligu šampiona: Lester bolji od Šefilda

2808 pregleda 0 komentar(a)
Sa meča Lestera i Aston Vile, Foto: Beta/AP

Fudbaleri Lestera savldali su danas na svom terenu Šefild junajted 2:0 i ostali na četvrtom mjestu, koje vodi u Ligu šampiona naredne sezona.

Lester je na "King paueru" poveo golom Ajoze Pereza u 29. minutu, a konačan rezultat postavio je Grej u 79. na asitenciju Vardija.

Lester na četvrtom mjestu ima 59 bodova, tri boda više i meč više od Mančester junajteda. Šefild je osmi sa 54 poena.

U drugom meču popodnevnog termina Aston Vila je bila na pragu pobjede protiv Evertona, ali je na kraju meč završen 1:1.

Gosti su na "Gudisonu" poveli preko Konse u 79. minutu. Djelovalo je da tim iz Birmingema ide ka bitnoj pobjedi u borbi za opstanak, ali im je sve nade u nova tri boda raspršio Volkot, golom tri minuta prije kraja meča.

Aston Vila je na 19. mjestu sa 31 bodom, tri manje od Votforda koji je u sigurnoj zoni. Everton je 11. sa 46.