Sutjeska bolja od šampiona BIH, ali ništa od duela sa Hajdukom

Jedini pogodak u pobjedi nad Zrinjskim postigao je mladi Aleksa Marušić u 89. minutu. Sjutra finale protiv domaćeg GOŠK-a
2 komentar(a)
Sutjeska Zrinjski, Foto: Sportsport.ba
Ažurirano: 02.02.2018. 16:09h

U duelu aktuelnog bosanskog i, najvjerovatnije, budućeg crnogorskog šampiona, slavio je naš tim - Sutjeska je u polufinalu Memorijala "Andrija Anković" u Gabeli savladala Zrinjski iz Mostara sa 1:0.

Jedini pogodak postigao je rezervista Aleksa Marušuć, nakon šuta Nemanje Nedića u 89. minutu.

Sutjeska je ranije mogla da riješi meč.

Bojan Božović je propustio veliku šansu u u prvom poluvremenu, da bi u 70. minutu udarac Stefana Lončara zaustavila prečka.

Sjutra, u finalu, izabranici Nikole Rakojevića igraće sa domaćinom turnira, GOŠK-om iz Gabele, koji je u drugom polufinalu iznenadio splitski Hajduk i slavio sa 2:1.

GOŠK je član Premijer lige Bosne i Hercegovine, a jesenji dio sezone završio je na 9. mjestu.

Finale je na programu u 15 časova. Dva sata ranije, u duelu za treće mjesto, sastaće se Hajduk i Zrinjski.