Poraz "stare dame", Kristijano Ronaldo sve dalje od Ćira Imobilea

4009 pregleda 0 komentar(a)
Ronaldo nije mogao do pogotka, Foto: Reuters

Tri noći nakon što je proslavio deveti Skudeto zaredom Juventus kao da nije imao dovoljno motiva da se nadmeće sa motivisanim Kaljarijem.

Na Sardiniji je domaćin slavio 2:0, pa je "stara dama" upisala i šesti poraz ove sezone.

Galjano je u 8. minutu donio prednost timu Valtera Zenge, a u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena se upisao i Simeone.

Ronaldo je ostao na 31. pogotku u Seriji A ove sezone, pa je sve izvjesnije da će Ćiro Imobile (koji je postigao 35) biti Zlatna kopačka.

Odgovor će dati posljednje kolo koje je na programu za vikend.

Roma je pogocima Džeka, Smolinga i Dijavare iz penala trijumfovala protiv Torina (3:2) i osigurala peto mjesto, što znači i plasman u grupnu fazu Lige Evrope.

Fantastičnu noć je imao Federiko Kjeza koji je u pobjedi Fiorentine nad Bolonjom (4:0) stigao do het-trika.

Pored mladog asa je mrežu tresao i Milenković.

Lacio je ranije danas savladao Brešu, Milan je bio bolji od Sampdorije.