Naš Sead Hakšabanović bio je na klupi Vest Hema, kome su nedostajali Lansini, Arnautović, Antonio, Kerol, Obijang...
2 komentar(a)
Petr Čeh, Foto: Reuters
Ažurirano: 30.01.2018. 22:10h

Nakon dva poraza - od VBA u FA kupu i Svonsija u Premijer ligi, Liverpul je stao na noge.

"Redsi" su savladali Hadersfild u gostima 3:0 i ostali na četvrtom mjestu.

Emre Džan je načeo domaćina, Roberto Firmino do poluvremena povisio na 2:0, a Mohamed Salah iz penala postavio konačan rezultat.

Arsenalova sezona u Premijer ligi polako se pretvara u košmar - "tobdžije" su poražene od davljenika Svonsija 3:1 u gostima, u 25. kolu, napravile veliki korak unazad u borbi za četvrto mjesto, ali i za izlazak na evropsku scenu.

Tim Arsena Vengera je dobro počeo, poveo golom Monreala u 33. minutu, ali je prvom sljedećem napadu rupu u odbrani rivala iskoristio Sem Klukas da poravna.

Meč je prelomljen u 61. minutu, kada je Petr Čeh poklonio gol Džordanu Ajuu - češki golman, koji je očito u padu forme, nije zahvatio povratnu loptu, već je uposlio napadača domaćih kome je ostalo da pogodi gol.

Gosti se nisu oporavili od šoka do kraja meča, a Klukas je u 86. minutu postavio konačan rezultat.

Vest Hem i Kristal Palas igrali su 1:1 u malom londonskom derbiju.

Gosti su poveli preko Benteka u 24. minutu, izjednačio je Nobl iz penala u finišu poluvremena.