„Sokoli” preletjeli Kipar, klasa Jovetića dovoljna za prvu pobjedu

Crnogorska reprezentacija slavila 2:0 u Nikoziji na startu Lige nacija

Kipar - Crna Gora 0:2 (0:0)

Stevan Jovetić 60, 73.

Izmjena: 19:43h
19:54h

Gotovo je - Crna Gora je savladala Kipar na startu Lige nacija. Bilo je 2:0, oba pogotka je postigao Stevan Jovetić - u 60, pa 73. minutu.

19:48h

Igraće se još pet minuta sudijske nadoknade, žuti karton je dobio Šćekić.

19:45h

Vujačić je dobio udarac u glavu, ali će nastaviti utakmicu bez problema.

19:39h

Još desetak minuta igre, Crna Gora kontroliše situaciju.

19:33h

Treća izmjena u crnogorskom timu. Umjesto Nikole Vukčevića na terenu je Aleksandar Šćekić.

19:32h

Poveo je Luksemburg, koji ima igrača više u Azerbejdžanu - sada je 2:1.

19:31h

Vodi Crna Gora 2:0, opet Jovetić, sada uz pomoć defanzivca Kiprana Kara. "Sokoli" grabe ka trijumfu u Nikoziji.

Izmjena: 19:36h
19:29h

Pauza u Nikozija kako bi se igrači dva tima osvježili.

19:28h

Bakić je izgubio loptu na dijelu terena gdje je to zabranjeno, ali srećom nije kažnjena Crna Gora.

Cionis je izašao na Mijatovića, ali loše šutirao...

19:19h

Vodi Crna Gora - potpuno zasluženo.

Strijelac je Jovetić u 60. minutu, nakon odlične akcije Hakšabanovića i još bolje asistencije Raspopovića.

19:15h

Još jedna izmjena Hadžibegića, koji je naredio ofanzivu.

U igri je debitant Dino Islamović, koji je ušao umjesto Nebojše Kosovića.

19:14h

U međuvremenu su žute kartone dobili Savić i Boljević.

19:13h

Jovetić je šutirao iz slobodnog udarca iskosa sa lijeve strane, golman Kirjakidis je jedva dotakao loptu, ali je uz pomoć prečke sačuvao mrežu. Opet je bila blizu Crna Gora.

19:09h

U grupi Crne Gore, u duelu Azerbejdžana i Luksemburga je trenutno rezultat 1:1. Domaćin ima igrača manje.

19:01h

Počelo je drugo poluvrijeme, na terenu je Stefan Jovetić, koji je zamijenio Fatosa Bećiraja.

18:46h

Poluvrijeme u Nikoziji - 0:0.

Crna Gora je bila bolja, propustila je veliku šansu preko Bećiraja, u finišu je oštećena i za penal...

Izmjena: 19:01h
18:44h

Karo je zaustavio loptu rukom u duelu sa Bećirajem, sudija se nije oglasio. Oštećena je Crna Gora u samom finišu prvog poluvremena.

Izmjena: 18:58h
18:33h

Ponovo je opasna Crna Gora. Boljević je otvorio napad, a Hakšabanović šutirao pravo u golmana Kirjakidisa.

18:32h

Bakić je dobio žuti karton zbog oštrog starta nad Kastanosom. Čini se da je i dobro prošao...