Bokelj zaustavio Kom, Mornar bolji od Arsenala, pobjeda Grblja

Lider remizirao u Kotoru

6581 pregleda 2 komentar(a)

Nakon tri kola Druge fudbalske lige Crne Gore ne postoji tim sa maksimalnim učinkom.

Lider je Kom, koji je jurio ka trećoj pobjedi, vodio u Kotoru protiv Bokelja, ali je domaćin desetak minuta prije kraja izborio remi - 1:1.

Mirza Hot je donio prednost Zlatičanima, a konačan rezultat je postavio Augusto Koreja u 83, pa su Kotorani osvojili prvi bod u sezoni.

Mornar je u Baru bio bolji od Arsenala - slavio je 2:0, trijumf su potpisali Nino Vukmarković u 28. iz penala i Ermin Seratlić pogotkom u 58. minutu.

Sa posljednjeg mjesta se pomjerio Grbalj koji je osvojio tri boda u Beranama.

Tim iz Radanovića je pobijedio 3:0 (Vladan Kordić u 28, Luka Klikovac u 45. i Nikola Stanišić iz penala u 93), pa je Duško Vlaisavljević porazom debitovao na klupi Beranaca.

Golova nije bilo u duelima Drezge i Igala, te Ibra i Jedinstva.

Kom na prvom mjestu ima sedam bodova, po šest su sakupili Mornar i Arsenal, po pet Igalo i Jedinstvo..., posljednje mjesto dijele Drezga, Bokelj i Ibar.