"Zbornaja" umalo prokockala tri gola prednosti, Vels maksimalan

Rusija je imala tri gola prednsoti početkom drugog poluvremena, na kraju spašavala pobjedu. Vels maksimalno

14078 pregleda 0 komentar(a)
Fenandeš je u 46. minutu mislio da je kraj, Foto: Flashscore.com

Nakon ubjedljive pobjede nad Srbijom u B Ligi nacija (3:1), Rusija je slavila i na gostovanju Mađarskoj 3:2.

"Zbornaja" je na samom startu drugog poluvremena imala tri gola prednosti - Anton Mirančuk u 15, Ozdojev 24 i Fernandeš 46.

Ipak, Mađari su iskoristili grešku odbrane da smanje preko Šalaija u 62, da bi Nemanja Nikolić postavio konačan rezultat u 70. minutu.

Holender je u 85. minutu imao šansu za remi ali nije iskoristio. Mađarska je u prvom kolu slavila u Turskoj 1:0.

Vels je slavio i drugi trijumf, protiv Bugarske kući 1:0. Strijelac je bio Vilijams glavom u četvrtom minutu nadoknade. Vels je prvi meč dobio identično u Finskoj.

Finska je u gostima iznenadila Republiku Irsku 1:0, pogotkom Jensena u 64. minutu.

U B Ligi nacija Srbija večeras dočekuje Tursku (20,45)

U C Ligi nacija Slovenija je slavila protiv Moldavije 1:0. Pogodak je postigao Bohar u 28. minutu, a večeras Kosovo dočekuje Grčku.