Poker Francuza protiv Hrvatske, Belgija nemilosrdna, Portugal može sve sa Ronaldom

U reprizi finala Mundijala 2018. "trikolori" savladali "vatrene" 4:2

5005 pregleda 0 komentar(a)

Belgija je deklasirala Island nakon preokreta 5:1, iskoristila remi Engleske u Danskoj i preuzela prvo mjesto u grupi 2 Lige A Lige nacija.

"Crveni đavoli" su od 11. minuta bili u minusu, ali su već do 17. stigli do 2:1 preko Vicela i Bašuaija. Tada je i bilo jasno da "ribari" nemaju šta da traže.

U nastavku su mrežu gostiju pogađali i Mertens, opet Bašuaji i 18-godišnji Žeremi Doku.

Belgija ima šest bodova, Albion je na četiri, Danska jedan, a Island je na nuli...

U grupi 3 je u reprizi finala posljednjeg Mundijala Francuska bila bolja od Hrvatske - 4:2.

"Vatreni" su poveli preko Lovrena, Francuzi okrenuli pogotkom Grizmana i autogolom Livakovića, da bi stvari na početak vratio Brekalo početkom drugog poluvremena.

TIm Didijea Dešana je, ipak, ispunio cilj - Upamekano glavom nakon kornera, pa Žiru iz penala nanijeli su Hrvatskoj drugi poraz, i drugi sa četiri primljena gola (nakon Portugala 4:1).

Portugalci su na krilima rekordera Kristijana Ronalda slavili u Švedskoj 2:0.

Francuska i Portugal imaju po šest bodova, Šveđani i Hrvati nemaju nijedan.