Prva pobjeda Sutjeske, Iskra zaustavila Podgoricu, Striković opet junak Rudara

Jezero - Sutjeska 0:2, Iskra - Podgorica 1:1 i Rudar - Petrovac 1:0 u mečevima 4. kola Telekom 1. CFL koji su igrani u popodnevnom terminu

3442 pregleda 3 komentar(a)

Nakon tri vezane pobjede, Podgorica je osvojila bod na teškom gostovanju u Danilovgradu - 1:1 protiv Iskre.

Šaleta Kordić je u 40. minutu savladao brata Marka za 0:1 - precizno glavom nakon centaršuta Jovanovića, da bi Alija Krnić efektnim udarcem sa ivice šesnaesterca pogodio za 1:1 samo tri minuta kasnije.

Sutjeska je u prvom meču 4. kola ostvarila prvu pobjedu ove sezone.

Nikšićani su na neutralnom terenu u Beranama slavili protiv Jezera sa 2:0. Nakon četiri kola imaju četiri boda, ali i utakmicu manje.

Izabranici Dragana Radojičića poveli su u posljednjem minutu prvog poluvremena, neobičnim golom - golman Giljen je ispucao loptu iz svog šesnaesterca, da bi u protivničkom Raičević umakao odbrani Jezera i efektno glavom prebacio Asanovića.

Tačku je stavio ove sezone sjajni Milutin Osmajić, koji je u 89. minutu nakon duge lopte Bulatovića pobjegao odbrani Plavljana, zaobišao golmana i pogodio za 0:2.

Rudar je ostvario drugu pobjedu - a ponovo je presudio 18-godišnji Vuk Striković.

Mladi napadač postigao je jedini gol protiv Petrovca, nakon što je upisao het-trik u duelu sa OFK Titogradom (3:1).

Dva minuta prije jedinog gola, Pljevljaci su ostali sa igračem manje - dva žuta kartona dobio je Japanac Hikaru Macui.