Kom čuva prvo mjesto, Arsenal bolji od Bokelja, prvi trijumf Ibra

Jedinstvo bolje od Grblja, remi u duelu Igala i Mornara

4689 pregleda 0 komentar(a)

Utakmicama 4. kola je nastavljena Druga fudbalska liga Crne Gore.

Kom je pobijedio Berane na Zlatici 3:1 i čuva prvo mjesto sa 10 bodova, iako su gosti poveli preko Žarka Vilojetijevića u 27. minutu.

Lider je do poluvremena okrenuo stvari u svoju korist (golovi Miloša Radulovića i Kristijana Filipovića), da bi već u 56. minutu osigurao trijumf pogotkom Mirza Hot.

Drugoplasirani Arsenal je savladao Bokelj u Tivtu 2:1.

Domaćin je rano stigao do vođstva golom Ćetka Manojlovića u 11. minutu, na 2:0 je povisio Rajko Đorđević u 74, a poraz Kotorana je u 86. ublažio rezervista Darjan Šušić.

Igalu je bila nedovoljna i prednost od 2:0 protiv Mornara - na kraju podjela bodova (2:2).

Balša Radović u 7, pa Milo Đurković u 58. su pogađali za Igalo, a onda su se Barani probudili i izvukli remi preko Nina Vukmarkovića u 74. i Miloša Perovića (autogol) u 79.

U derbiju začelja je Ibar savladao Drezgu i došao do prve pobjede u sezoni.

Bilo je 2:1, uz pogotke Amera Tahirovića u 54. i Borisa Kopitovića u 75. Mrežu Rožajaca zatresao je Ivan Knežević u 82.

Jedinstvo je bilo bolje od Grblja (2:0; strijelci Vuk Vulević i Srđan Šćepanović).