Sutjeska u sudijskoj nadoknadi srušila Iskru, prva pobjeda Zete

Odigrane odložene utakmice 3. kola - Sutjeska - Iskra 3:2, Zeta - Rudar 2:1

42685 pregleda 21 reakcija 4 komentar(a)
Slavlje fudbalera Sutjeske nakon gola Pajovića u nadoknadi, Foto: FK Sutjeska
Ažurirano: 16.09.2020. 23:37h

Sutjeska je slavila drugi put zaredom u Telekom Prvoj crnogorskoj ligi, i to nakon šokaktnog finiša u duelu sa Iskrom.

U Nikšiću je bilo 3:2 - domaćin je dva puta vodio, gosti se brzo vraćali u igru, prije nego ih je 93. minutu definitivno matirao mladi bek Igor Pajović.

Sutjeska je vodila od 9. minuta i gola Milivoja Raičevića, ali je već u 14. poravnao Ognjen Obradović.

Milivoje Raičević slavi gol
Milivoje Raičević slavi golfoto: FK Sutjeska

Tim Dragana Radojića je prednost vratio u 94, da bi opet dozvolio izjednačenje - večć u 87. kada se upisao Ivan Vuković.

Sve je mirisalo na remi, do tog 93. minuta kada je Pajović matirao Kordića.

Detalj sa meča kraj Bistrice
Detalj sa meča kraj Bistricefoto: FK Sutjeska

Prvi trijumf u sezoni je upisala Zeta - savladala je Rudar 2:1.

Kođo Nijaveđi je donio 2:0 nakon pola sata, neizvjesnost je vratio Marko Merdović.

Pljevljaci su nakon meča bili ljuti na sudiju Dalibora Vujisića koji je u posljednjim trenucima poništio gol Vuku Strikoviću zbog navodnog faula nad Aleksandrom Milićem.