Totenhem jedva izbacio bugarsku Lokomotivu

Trenutak odluke se dogodio u 78. minutu, kada su domaći skrivili penal i ostali bez dvojice igrača. Hari Kejn iskoristio jedanaesterac i izjednačio, Tangi Ndombele preokrenuo

3469 pregleda 2 komentar(a)
Hari Kejn postiže gol za izjednačenje, Foto: Reuters

Garet Bejl i Serhio Regilon sjutra iz Real Madrida stižu u Totenhem, ali je pitanje da li bi ih u sjevernom Londonu dočekao Žoze Murinjo da je večeras izgubio u Bugarskoj.

Nakon očajnog izdanja na startu Premijer lige na svom terenu protiv Evertona i poraza 1:0, Sparsi su istim rezultatom gubili u Plovdivu od Lokomotive i prijetila im je eliminacija već u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Tim koji je u prethodnom kolu srećno izbacio Iskru je poveo u 71. minutu, kada je nakon kornera i uigrane akcije glavom pogodio Georgi Minčev.

Ali, sedam minuta kasnije je Momčil Cvetanov rukom odbranio već viđen gol i dobio crveni karton, a gosti penal. Zbog protesta je drugi žuti karton zaradio i Birsent Karagaren, pa je nakon pogotka Harija Kejna sa „kreča” bilo jasno da će Lokomotiva teško izdržati nalete gostiju.

I nije mogla - osporavani Tangi Ndombele je pomalo i slučajno na isteku 84. minuta preokrenuo na 2:1...