Partizan jedva sa Svetim Đorđem, Milan osvojio Irsku

5994 pregleda 0 komentar(a)
Saša Zdjelar na večerašnjoj utakmici u Sloveniji, Foto: Beta

Partizan je bio apsolutni favorit protiv Sfintul Georgea, ali je jedva probio bunker Moldavaca u 2. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope.

Tim čije ime u prevodu znači Sveti Đorđe se branio čitav regularni tok i produžetke, a Beograđani su jalovo napadali.

I onda, u 103. minutu, domaćin je naivno skrivio penal, koji je iskoristio Bibras Natho i izborio duel sa Šarlroom u Belgiji.

U 3. kolu je i Milan, koji je savladao Šamrok u Irskoj 2:0. Prvi gol je dao vječni Zlatan Ibrahimović u 23. minutu na asistenciju Hakana Džalhanoglua, koji je u 67. i sam pogodio mrežu.

Meč letonske Lige i Tre Fiorija sa San Marina je neočekivano izbio u prvi plan, jer je prekinut zbog bizarnog razloga - pada dijela reflektora na teren!