Lider slavio u Radanovićima, preokret Jedinstva s igračem više

Igalo upisalo treći remi zaredom

6912 pregleda 0 komentar(a)

Lider Druge fudbalske lige, Kom, nastavio je sa odličnim partijama na startu sezone.

Zlatičani su slavili u Radanovićima protiv Grblja u sudaru dva tima koja su se nedavno iz elite preselila u niži rang - bilo je 2:0, a pobjednik je riješen već nakon dvadesetak minuta kada su mrežu domaćina pogađali Matija Račić u 8. i Mirza Hot u 22.

Komu je ovo četvrti trijumf u prvih pet kola, ima 13 bodova, a prate ga Arsenal i Jedinstvo sa 12 odnosno 11.

Tivćani su slavili u Beranama (2:1, pogoci Rjoje Tačibane i Ćetka Manojlovića), dok je bjelopoljski tim bio ubjedljiv na gostovanju Drezgi - 4:1, iako je na poluvremenu bio u minusu. Domaćin je vodio u Spužu (strijelac Goran Burzanović u 41), ali se sve promijenilo od 55. minuta kada je isključen Vladimir Vujisić.

Preokret Jedinstvu su donijeli Dražen Ajković, Dragan Nikolić, Sead Dacić i Anton Memčević.

Mornar je na poziciji broj četiri sa 10 bodova nakon sigurne pobjede nad Ibrom (3:0) koju su potpisali dvostruki strijelac Nino Vukmarković i Danilo Bracanović, dok je treći remi zaredom upisalo Igalo za peto mjesto.

Ovog puta u Kotoru protiv Bokelja (1:1), i to im je četvrti neriješeni ishod, uz trijumf nad Ibrom od čak 6:0...

Bokelj je vodio od 48. minuta i gola iz penala Augusta Koree, a konačan rezultat je postavio Miloš Grbić u 88.

U donjem dijelu tabele su Grbalj i Ibar sa po četiri boda, Bokelj i Berane imaju po tri, dok je posljednjeplasirana Drezga sa samo jednim bodom...