Kakav meč: 2:2 u 95. minutu, sudija odsvirao kraj, pa dosudio penal - Junajted slavio 100. minutu

Brajton pet puta pogodio okvir gola Junajteda

4193 pregleda 2 komentar(a)

Nestvarna utakmica na otvaranju fudbalskog vikenda u Premijer ligi - Mančester junajted je pobijedio Brajton u gostima 3:2, golom Bruna Fernandeša u desetom minutu nadoknade iz penala, koji je dosuđen intervencijom VAR-a.

Pregled sporne situacije je obavljen nakon što je sudija Kavano označio kraj meča.

Prethodno je Brajton do izjednačenja na 2:2 došao u 95. minutu, a specifičnost ovog duela upotpunjuje i podatak da su domaći fudbaler čak pet puta pogodili okvir gola rivala, što se nikada do sada nije dogodilo u Premijer ligi.

Leandro Trosar je bio najmalerozniji igrač Brajtona - uzdrao je i lijevu i desnu stativu i prečku!

Brajton je poveo preko Nila Mopea u 40. minutu iz penala.

Gosti su izjednačili autogolom Luisa Danka dva minuta kasnije.

Gol za preokret postigao je Markus Rašford, nakon sjajnog solo prodora u 54. minutu.

Igrao se peti minut nadoknade kada je Solomon Marč pogodio za 2:2.

Nije bio kraj, već uvod u dramatičan finiš i pobjedu Junajteda.