Dvije asistencije Marušića, Lacio siguran na Sardiniji, veliki preokret Beneventa

Rimljani na pravi način otvorili sezonu

5817 pregleda 3 komentar(a)

Adam Marušić je u formaciji 3-5-2 bio lijevi bek u sastavu Lacija, ali mu ta neprirodna pozicija nije smetala da na pravi način doprinese u prvom meču u Seriji A ove sezone.

Rimljani su savladali Kaljari na Sardiniji 2:0, a crnogorski reprezentativac je kod oba gola bio asistent - prvo u 4. minutu kada se upisao Manuel Lacari, a onda i u 74. kod pogotka Ćira Imobilea.

Pogotovo je Marušić zablistao kod drugog gola kada je sa centra povukao loptu ka šesnaestercu i odigrao povratnu do najboljeg strijelca Serije A prošle sezone.

Mnogo više uzbuđenja je viđeno u Đenovi, u duelu Sampdorije i Beneventa.

Domaćin je vodio 2:0 (strijelci Fabio Kvaljarela i Omar Koli), a povratnik u Seriju A slavio 3:2 golovima u drugom poluvremenu.

Dva puta se upisao Luka Kaldirola, a na kraju i Gaetano Leticija za veliki trijumf tima Filipa Inzagija.