Šok za Murinja: Totenhem dominirao, a onda u 97. iz penala ostao bez trijumfa

Vilson donio remi uprkos velikoj dominaciji Sparsa

6838 pregleda 0 komentar(a)

Najbolja partija Totenhema u sezoni je bila osuđena samo na remi - Njukasl je golom iz penala u 97. minutu praktično oteo bod timu Žozea Murinja (1:1).

Sparsi su promašili sve i svašta, vodili od 25. minuta kada se upisao Lukas Moura, ali dok god je bilo 1:0 postojala je i opasnost da budu grubo kažnjeni za ono što u pogodak nisu pretvarali Son, Hari Kejn, Đovani lo Selso...

I kazna je uslijedila u sudijskoj nadoknadi kada je Njukasl dočekao prekid i iskoristio snagu i visinu Andija Kerola u kaznenom prostoru.

Stameni napadač je u duelu sa Erikom Dajerom udario loptu glavom i poslao je na ruku defanzivca domaćina, što je okarakterisano kao penal.

Iskoristio ga je Kalum Vilson, istog trena je Murinjo otišao u svlačionicu iako se potom igralo još skoro tri minuta...

Engleski mediji prenose da je Kejn nakon utakmice isključen, vjerovatno zbog prigovora.