Juve s igračem manje do boda na "Olimpiku"

Roma dva puta vodila, Ronaldo potpisao remi

5921 pregleda 0 komentar(a)

Juventus je remizirao u drugom kolu Serije A i u većini slučajeva računalo bi se to kao kiks šampiona.

Ali, protiv Rome u Rimu, i to s igračem manje više od pola sata - Juve je definitivno osvojio bod (2:2).

Roma je dva puta vodila (golovi Vereuta iz igre, pa iz penala), a od 62. minuta je i prednost 2:1 i imala igrača više jer je isključen Rabio.

Imala je i veliku šansu Džeka za 3:1, a onda je morala da se pomiri s tim da je Juve ipak Juve.

Ronaldo je drugim pogotkom u meču, prvi je postigao sa bijele tačke u prvom poluvremenu, postavio konačan rezultat.

"Vučici" je ovo prvi bod u sezoni, nakon što je u prvom kolu službeno izgubila od Verone.

Juve je, s druge strane, u ovom meču pokazao da trenera Andreu Pirla čeka veliki posao u debitantskoj sezoni.