Prva pobjeda Titograda - Mrvaljević srušio Zetu za bijeg sa dna

OFK Titograd - Zeta 1:0, presudio Marko Mrvaljević u 53. minutu

4226 pregleda 0 komentar(a)
Presudio: Marko Mrvaljević u duelu sa Tuzovićem iz Zete, Foto: Savo Prelević

Prva pobjeda OFK Titograda, tek u 7. kolu - izabranici Nikole Rakojevića pobijedili su Zetu sa 1:0 i pobjegli sa dna tabele.

Titograd ima pet bodova, Petrovac je ostao posljednji sa samo dva.

Presuda na Starom aerodromu pala je početkom nastavka, u 53. minutu, kada je napadač domaćih, 19-godišnji Marko Mrvaljević, bivši fudbaler Budućnosti, sjajno odapeo sa desne strane nakon kontranapada i akcije sa Popovićem - lopta je pogodila same rakle Akovićevog gola.

Treći gol Mrvaljevića ove sezone, a mogao je da bude i četvrti da je mladi napadač iskoristio još jednu od dvije šanse.

Zeta nije bila inferiorna, posebno ne u prvom poluvremenu, kada je imala svoje prilike - ipak, tim Dejana Roganovića prekinuo je dobru seriju od dvije pobjede i remija protiv lidera Podgorice.

Golubovčani nakon sedam kola imaju osam bodova i sedmi su na tabeli.