Dečić lider na krilima Vuljaja i Camaja, Budućnost u seriji, Sutjeska zaustavila Podgoricu, Rudar torpedovao Iskru

Pobjede Dečića, Budućnosti, Sutjeske, Rudara i Zete

50238 pregleda 283 reakcija 16 komentar(a)
Ažurirano: 04.10.2020. 21:49h

Dečić je lider domaće fudbalske scene - tim iz Tuzi je pobijedio OFK Titograd 3:0 i u velikom stilu, nakon osmog kola, preuzeo čelnu poziciju na tabeli.

U drugom poluvremenu blistali su momci Edisa Mulalića, a ubojiti napadači Kristijan Vuljaj i Iljir Camaj donijeli veliki trijumf za 16. bod iz osam mečeva.

Dečić ima bod više od Budućnosti, koja je protiv Jezera u Beranama ostvarila četvrtu vezanu pobjedu.

Slavili su "plavi" rezultatom 2:0 golovima Terzića i Božovića iz penala.

Budućnost ima utakmicu manje.

Sutjeska je nanijela prvi poraz Podgorici - slavila je ubjedljivo u Nikšiću za drugi vezani trijumf.

Tim iz Lješkopolja je kod 1:0 promašio penal, a presudili su mu Vladan Bubanja, Božo Marković i Milutin Osmajić.

Rudar se poigravao sa Iskrom u Pljevljima i slavio je ubjedljivo - 4:0.

Vuk Striković je najavio goleadu, koju su kasnije zaokružili Miljan Vlaisavljević, nemanja kartal i Behir Tahirović.

Zeta je u finišu slomila Petrovac, nakon velikog pritiska i konstantnih napada u posljednjih 20-ak minuta. Goran Milojko je glavom na centaršut Marka Burzanovića iz kornera postigao gol za pobjedu.

Posljednji meč je pod reflektorima u Tuzima, između Dečića i OFK Titograd.

8. kolo

JEZERO - BUDUĆNOST 0:2 kraj

Vasilije Terzić 42, Draško Božović 85. (penal)

SUTJESKA - PODGORICA 3:0 - kraj

Vladan Bubanja 10, Božo Marković 26, Milutin Osmajić 66.

Podgorica je promašila penal u 12. minutu - Šaleta Kordić je šutirao pored gola.

RUDAR - ISKRA 4:0 - kraj

Vuk Striković 14, Miljan Vlaisavljević 45, Nemanja Kartal 73, Berin Tahirović 90+3.

ZETA - PETROVAC 1:0 kraj