Valter odbranio titulu

U finalu igranom na Stadiona malih sportova, Valter MaxBet je nakon izvođenja penala savladao Kutjevo 5:4

4644 pregleda 0 komentar(a)
Ekipa Valter MaxBet, Foto: Minifudbal.me

Valter Maxbet odbranio je titulu šampiona Podgoričke minifudbal lige.

U finalu igranom na Stadiona malih sportova, Valter je nakon izvođenja penala savladao ekipu Kutjevo 5:4 (u regularnom dijelu meča i nakon produžetaka bilo je 1:1)

U prvom poluvremenu se igralo čvrsto i nije bilo puno šansi. Valter je došao do prednost početkom drugog poluvremena preko Borisa Mijovića.

Protivnik je uzvratio poslije dva minuta igre efektnim pogotkom Andreja Radovića.

Nakon toga igra se rasplamsala, stvarale su se šanse, ali nije bilo golova do kraja regularnog dijela meča.

U produžecima Valter je bio opasniji rival. Stvorio je nekoliko sjajnih prilika ali je golman Dejan Mirotić sve branio i doveo svoju ekipu do penala.

U penal seriji srećniji i spretniji je bio Valter. Odlično su branili oba golmana i Lazar Milanković i Mirotić.

U meču za treće mjesto ekipa Joker Profitapp je minimalnim rezultatom savladao Blok V golom Borisa Vukašinovića u uvodnim minutima meča.

Blok V je imao inicijativu, stvarao šanse ali je protivnik imao sjajnog golmana Luku Račića.

Titulu najboljeg strijelca sa postignuta 22 gola, računajući ligaški dio i plej off podijelili su Andrej Radović iz ekipe Kutjevo i Goran Drobnjak iz ekipe Fida.

Andrej Radović
Andrej Radovićfoto: Minifudbal.me

Najbolji golman je Dejan Mirotić iz ekipe Kutjevo, koji je odlično branio tokom čitave sezone.

Dejan Mirotić
Dejan Mirotićfoto: Minifudbal.me

Za najboljeg igrača lige je proglašen član šampionske ekipe Valter Maxbet Boris Mijović.

Boris Mijović
Boris Mijovićfoto: Minifudbal.me

On je bio konstantno dobar tokom čitavog dijela prvenstva i plej ofa i kao i golman Mirotić nekoliko puta je biran u ideaknu šestorku i za igrača kola.

Rezultati i strijelci :

Kutjevo - Valter Maxbet 1:1 (0:0) - poslije penala 5:4 - Andrej Radović i Boris Mijović.

Joker Profitapp - Blok V 1:0 (1:0) - Boris Vukašinović.

Početak nove sezone popularne Podgoričke minifudbal lige planiran je za 17. oktobar.