Ubjedljiv poraz Crne Gore od BiH u Međugorju

6597 pregleda 1 komentar(a)

Omladinska reprezentacija Crne Gore poražena je sa 3:0 u prvoj od dvije prijateljske utakmice sa Bosnom i Hercegovinom.

Ishod utakmice u Međugorju mogao je da se nasluti već u prvom minutu, kada je domaćin poveo preko Dragana Čavića.

Do poluvremena je mrežu ,,sokola“ zatresao i Azur Mahmić u 39. minutu, dok je u posljednjim trenucima meča konačan rezultat postavio Andrija Janjić.

Crna Gora je stvorila nekoliko prilika - u 27. minutu Ognjen Gašević je glavom poslao loptu pored gola, u 83. minutu Dejan Perović je šutirao iznad prečke, dok je dva minuta kasnije Marko Bojović pogodio stativu.

Bosna i Hercegovina i Crna Gora drugi prijateljski meč odigraće u četvrtak, sa početkom u 11 časova.

BOSNA I HERCEGOVINA - CRNA GORA 3:0

Sportski centar ,,Međugorje“. Sudija: Sandi Ljevo (BiH). Strijelci: Čavić u 1, Mahmić u 39, Janjić u 90. Žuti kartoni: Mahmić, Kujundžić (BiH), Obradović (Crna Gora).

BiH: Nikola Ćetković, Luka Janković, Patrik Bošnjak (od 82. Aid Tabaković), Amar Drina, Azur Mahmić (od 88. Andrija Janjić), Adi Alić (od 70. Amar Cerić), Ivan Bašić (od 82. Anes Hrustanović), Nikša Šilić (od 70. Nail Omerović), Marko Kujundžić (od 70. Ajdin Jusupović), David Čavić (od 82. Ejub Semić), Dragan Bilbija (od 70. Amar Tahrić).

Crna Gora: Ermin Helić, Igor Pajović (od 65. Nemanja Popović), Nikola Janjić, Bogdan Obradović (od 46. Jovan Dašić), Nemanja Perović (od 46. Rastko Marsenić), Miloš Milović (od 46. Petar Vuković), Vlado Gajić (od 65. Marko Bojović), Ognjen Gašević (od 80. Petar Tadić), Andrija Kolundžić (od 80. Dejan Perović), Mario Đoljaj, Anes Muratović (od 83. Demin Skenderović).