Spektakl na "Dalari": Sasuolo preokretom do drugog mjesta

Bolonja je nakon sata igre vodila 3:1, pa izgubila 4:3. Fiorentini malo dva gola protiv Specije, dok je Kaljari preokretom slavio u Torinu

9404 pregleda 2 komentar(a)
Bolonja nije uspjela da sačuva dva gola prednosti, Foto: Beta/AP

Sasuolo je hit starta Serije A.

Nakon današnje pobjede nad Bolonjom u gostima 4:3, nalazi se na drugom mjestu nakon 4. kola, sa dva boda ispod lidera Milana, koji ima maksimalnih 12.

Na "Dalari" je Sasuolo slavio sa 4:3, iako je nakon sata igre gubio sa 3:1.

U prvom poluvremenu su za domaćina pogađali Sorijano u 9. i Svandberg u 39. a za goste Berardi u 18.

U nastavku je nakon pogotka Orsolinija u 60. za 3:1, krenula kanonada gostiju preko Đuričića (64) i Kaputa (70), da bi autogolom Tomijasua Sasuolo došao do trećeg uzastopnog trijumfa.

Fiorentina je u gostima Speciji vodila 2:0, ali je domaćin uspio da osvoji bod. Obje ekipe imaju po četiri boda.

Kaljari je sa dva gola Đovanija Simeonea slavio u Torinu prvu pobjedu 3:2. Domaćin je poveo golom Belotija, da bi gosti preokrenuli preko Žoao Pedra i Simeonea. Beloti je poravnao novim golom početkom nastavka, ali je Simeone bio raspoložen.

Torino je poražen i u trećem susretu Serije A, dom Kaljari ima četiri boda.