Kneževima samo bod sa Monpeljeom, Jovetić igrao drugo poluvrijeme

Iako je Monpelje od 19. minuta imao igrača manje, bezidejna igra Monaka donijela mu je zasluženi remi

3624 pregleda 0 komentar(a)
Jovetić u drugom poluvremenu nije uspio da pokrene bezidejni Monako, Foto: AS Monaco

Ni igrač više od 19. minuta, ni poluvrijeme koje je odigrao crnogorski kapiten Stevan Jovetić, nisu bili dovoljni bezidejnom Monaku da savlada Monpelje.

Gosti su čak i poveli u 51. minutu golom Mavdidija, a domaćin je preko Ben Jadera došao do boda sa penala u 70. minutu.

Pokušali su "kneževi" da izmjenama promijene ritam, ali je sve bilo uzalud, pošto su se gosti odlično branili a domaćin napadao stihijski i bezidejno pa je utakmica završena 1:1.

Monako i Monpelje su sakupili po 11 bodva, četiri manje do lidera Pari Sen Žermena.