Osveta bivšeg kapitena - Pareho presudio Valensiji

Dani Pareho je presudio ekipi kojoj je prije samo par mjeseci bio kapiten

3802 pregleda 0 komentar(a)
Pareho i Koklejn su proslavili gol protiv doskorašnjih saigrača, Foto: Flashscore.com

Viljareal je slavio u regionalnom derbiju protiv Valensije, zahvaljujući golovima bivših zvijezda "slijepih miševa" - Paku Alkaseru i doskorašnjem kapitenu Daniju Parehu.

"Žuta podmornica" je slavila sa 2:1, a vodeći pogodak sa penala je postigao Alkaser u 6. minutu.

Pertugalac Guedeš je u 37. minutu dao nadu gostima da mogu do izenanađenja na "Madrigalu".

Ipak, Dani Pareho je pokazao da je Valensija pogriješila što ga se odrekla, pogotkom u 69. minutu.

Slavio je i Bilbao protiv Levantea, golovima Berenguera i Injaki Vilijamsa u drugom poluvremenu.

U zapisniku ekipe Levantea nije bilo crnogorskog reprezentativca Nikole Vukčevića.

Eibar i Osasuna su u prvom meču dana odigrali bez golova.