Totenhemu malo 3:0 u 82. minutu: Lancini golčinom šokirao Murinja

Totenhemu na svom stadionu nije za pobjedu bilo dovoljno vođstvo od 3:0 u 82. minutu!

4091 pregleda 0 komentar(a)
Neviđeno slavlje "čekićara" na stadionu Totenhema, Foto: Flashscore.com

Son, pa dva puta Kejn - u 16. minutu Totenhem je imao 3:0.

Činilo se Vest Hemu u gradskom derbiju slijedi potop...

Do 82. minuta taj rezultat je stajao na semaforu, da bi na kraju bilo - 3:3.

Kako se dogodio preokret, teško je objasniti teorijski, a u praksi je izgledao ovako - Vest Hem je smanjio preko Balbuele u 82. minutu, tri minuta kasnije je svoju mrežu pogodio Davinson Sančes, da bi krešendo uslijedio u nadoknadi, kada je Manuel Lancini spektakularnim golom kompletirao čudo.

Samo minut ranije Garet Bejl je na debiju ove sezone imao šansu da definitivno riješi meč, centimetri su ga dijelili od gola...

"Moram da izanaliziram drugo poluvrijeme, a za javnost moj komentar je - to je fudbal. Pohvale Vest Hemu na vjerovanju, to je odličan tim, ali primiti tri gola je velika kazna, očigledno zaslužena", kazao je Murinjo.

Totenhem ima osam bodova, Vest Hem sedam, a lider je Everton sa 13.