Grbović nosio Dadi do prvog trofeja

Početak nove sezone Podgoričke minifudbal lige planiran je za naredni vikend

8551 pregleda 2 komentar(a)

Dadi gradnja pobjednik je Kupa Podgoričke minifudbal lige.

Do svog prvog trofeja, iako je učesnik takmičenja od samog osnivanja lige, Dadi je došao trijumfom protiv ekipe Joker Profitapp (3:0).

U prvom poluvremenu nije bilo puno šansi, a Joker je imao veći posjed lopte i nekoliko opasnih pokušaja.

Dadi do prednosti došao iz penala koji je iznudio Boris Grbović, a realizovao Balša Božović.

U drugom poluvremenu Joker je krenuo dobro i stvorio nekoliko prilika koje nije iskoristio.

Dadi je prijetio iz kontri i iz jedne takve je duplirao prednost - Grbović je istrčao kontru i u situaciji jedan na jedan savladao golmana Nebojšu Stojovića.

Nakon toga, Dadi je odigrao dobro u odbrani, zatvorio prilaze golu i nije dozvolio protivniku da postigne pogodak i vrati se u meč.

Do kraja susreta, Dadi je realizovao još jednu kontru i to opet preko Grbovića, koji bio na pravom mjestu poslije odbijene lopte od golmana Stojovića.

Finale Kupa odigrano je na Stadionu malih sportova.

Rezultat

Dadi gradnja - KMF Joker Profitapp 3:0 (1:0) - Balša Božović 9, Boris Grbović 28,38.

Početak nove sezone Podgoričke minifudbal lige planiran je za naredni vikend.