"Senatori" Alberto i Imobile čuvaju Lacio

Marušić igrao do 42. minuta, Rimljani u drugom poluvremenu slomili otpor Bolonje

3114 pregleda 1 komentar(a)

Seriju od tri meča bez pobjede u Seriji A Lacio je prekinuo protiv Bolonje.

Loših 45 minuta za "nebesko-plave", pa mnogo konkretnije drugo poluvrijeme - to je bilo dovoljno da se savlada (2:1) tim koji vodi Siniša Mihajlović.

Luis Alberto je iskoristio lošu reakciju odbrane rivala i majstorski pogodio u 54. minutu, a Bolonja je nakon toga prijetila, djelovalo je i da nije daleko od izjednačenja.

Onda je došao red i na Ćira Imobilea, strijelca u 77. minutu, kada je i postalo jasno da je Lacio odbio nalet protivnika.

Bolonja je u sudijskoj nadoknadi smanjila preko Lorenca de Silvestrija, ali nije mogla da izbjegne četvrti poraz, mada je u 93. minutu možda oštećena i za penal...

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je bio starter za Lacio, a zamijenjen je u 42. minutu.