Suares zapečatio pobjedu Atletika, Sevilja doživjela prvi poraz kod kuće u 2020.

Sevilja je doživjela prvi poraz kod kuće u 2020. godini

7949 pregleda 0 komentar(a)
Luis Suares slavi gol, Foto: REUTERS

U posljednjem subotnjem meču 5. kola La Lige, Atletiko je u Madridu savladao Betis sa 2:0 (0-0) i priključio se vodećoj grupi klubova na vrhu tabele.

Vodstvo domaćoj ekipi donio je Markos Ljorente u prvom napadu u drugom poluvremenu. Konačnih 2:0 postavio je Urugvajac Luis Suares u prvom minutu dodatka, što mu je četvrti pogodak u dresu Atletika.

Betis je od 72. minute igrao s igračem manje, jer je direktni crveni karton dobio Montoja.

Stefan Savić je igrao cijeli meč.

Fudbaleri Eibara iznenadili su Sevilju na gostovanju u Andaluziji i pogotkom kapitena Kikea osvojili sva tri boda Pishuanu.

Sevilja je doživjela prvi poraz kod kuće u 2020. godini.

S minimalnih 1:0 slavila je i Osasuna koja je ugostila Atletic Bilbao. Za tri boda je strijelac bio Ruben Garsia, koji je u 81. minutu pogodio iz penala.