Petrovac ne pobjeđuje, a ne gubi od Sutjeske: Bod koji ne zadovoljava nikoga

5009 pregleda 2 komentar(a)
Sa meča Sutjeska - Petrovac u prvom dijelu sezone, Foto: FK Sutjeska

Petrovac je i nakon devetog meča ove sezone bez pobjede, ali je dva od četiri boda osvojio protiv Sutjeske - nakon 3:3 u Nikšiću, duel pod Malim brdom završen je 1:1.

Remi koji ne može da zadovolji ni jedne ni druge, jer je Petrovac ostao čvrsto na začelju, a Sutjeska izgubila korak sa timovima iz vrha.

Domaćin je poveo u 31. minutu, vjerovatno najljepšim golom u dosadašnjem dijelu prvenstva - Nikola Savović je sa 30 metara poslao projektil pod prečku gola Giljena.

Nikšićani su dominirali, tražili izjednačenje po teškom, blatnjavom i neravnom terenu, dobili su ga sredinom drugog poluvremena, ali je pogodak Raičevića poništen zbog ofsajda - čini se, pogrešna odluka pomoćnika Srđana Jovanovića.

Nedugo zatim ipak 1:1 - Božo Marković je u mrežu sproveo loptu koju je odbio golman Popović. Njegov peti gol u šampionatu, treći protiv Petrovca.

Do kraja je Sutjeska napadala, ubacivala loptu u šesnaesterac, a domaćin se branio i čekao šansu iz kontre.

Dobio ju je Divanović, koji je izašao sam ispred Giljena, ali je golman gostiju odbranio bod...