Kom i Arsenal nastavljaju "mrtvu" trku

Vodeći dvojac upisao je pobejde u 12. kolu Amplitudo Druge fudbalske lige

2318 pregleda 0 komentar(a)
Kom se revanširao Bokelju za poraz u Kupu Crne Gore, Foto: Savo Prelević

Vodeći timovi Amplitudo Druge fudbalske lige, Kom i Arsenal, ostvarili su pobjede u utakmicama 12. kola.

Kom je u Podgoricin savladao Bokelj 1:0 i zabilježio devetu pobjedu. Odlučujući pogodak postigao je Mirza Hot u 39. minutu. Arsenal je slavio u Tivtu protiv Mornara 2:1, golovima Huliana Montenegra u 45. i Stefana Radinovića u 51. minutu. Jedini pogodak za Mornar postigao je Jovan Pajović u 54. minutu.

Jedinstvo je u Bjelom Polju savladalo Ibar 5:0, golovima Tarika Čikića u 15, Dragana Nikolića u 49, Ivana Ivanovića u 63, Antona Memčevića u 76. i Alena Poljaka u 86. minutu.

Pred svojim navijačima slavilo je i Igalo protiv Drezge 2:0. Do pobjede hercegnovski rim vodili su Miloš Grbić u 22. i Balša Radović u 31. minutu.

Jedinu pobjedu u gostima ostvarilo je Berane u Radanovićima protiv Grblja 1:0. Pitranje pobjednika riješio je Momčilo Dulović u 55. minutu.

Kom i Arsenal, nakon 12. kola, dijele prvo mjesto na tabeli sa po 29 bodova. Mornar i Igalo osvojili su po 20, bod manje ima Berane, dok je peto Jedinstvo sa 16 bodova.