Lorenco golčinom odgovorio bratu Robertu na izazov: Napoli preokretom do zaslužene pobjede

Utakmicu Beneventa i Napolija obilježila su braća Insinje, Roberto je gol dao u prvom, Lorenco u drugom poluvremenu

3752 pregleda 0 komentar(a)
Đovani Simeone je već psotigao četvrti gol za Kaljari, Foto: Flashscore.com

Đenaro Gatuzo slavio je još ujednu pobjedu, četvrtu u pet kola Serije A, pošto je Napoli slavio na gostovanju Beneventu 2:1.

Jedini poraz Napolitanci imaju od Juventusa odlukom lige u neodigranoj utakmici 3:0.

Benevento je do sada pružio najjači otpor Napoliju, uspio je da zatrese mrežu Napolitanaca preko Roberta Insinjea u 30. minutu. To je drugi primljen gol Napolija.

Ipak, brat Robertov na drugoj strani, Lorenco Insinje je poravnao evrogolom u 60. minutu, da bi Petanja postigao 14. gol Napolija ove sezone za pobjedu u 67. minutu.

Istovremeno, Parma je golom Slovaka Juraja Kučke sa penala u 92. minutu iščupala bod protiv gostiju iz Specije (2:2).

U prvoj utakmici dana Kaljari je kući nadigrao Krotone (4:2).