Markus Rašford postigao tri gola iako je u igru ušao u 63. minutu.

25565 pregleda 0 komentar(a)
Dembele postiže prvi gol za Barsu, Foto: Reuters
Ažurirano: 28.10.2020. 23:00h

Barselona je dobila derbi u Torinu i savladala Juventus 2:0, dok je utisak večeri ipak spektakularna pobjeda Mančester junajteda nad Lajpcigom na Old trafordu - čak 5:0.

Barsa je preko Osmana Dembelea najavila trijumf nad italijanskim šampionom, a Leo Mesi iz penala u posljednjem minutu zaključao utakmicu.

Alvaro Morata je bio tragičar meča - tri gola su mu poništena zbog ofsajda.

Junajted je deklasirao jednu od najboljih njemačkih ekipa, a tri gola je postigao Markus Rašford, koji je u igru ušao u 63. minutu.

"Đavoli" su na startu pobijedili Pari Sen Žermen u Parizu, a Rašford je bio strijelac odlučujućeg gola.

Grupa E

Krasnodar - Čelsi 0:4 kraj

Hadson-Odoi 37, Verner 74. (penal), Ziješ 77, Pulišić 90+1.

Ferencvaroš - Dinamo Kijev 2:2 kraj

Nguen 59, Boli 90. - Cigankov 28. (penal), De Penja 41.

Juventus - Barselona 0:2

Dembele 14, Mesi 90. (penal)

Grupa H

Mančester junajted - Lajpcig 5:0 kraj

Grinvud 21, Rašford 76,78,90+2, Marsijal 86. (penal)

Bašakšehir - PSŽ 0:2 kraj

Ken 64,79.

Tok mečeva

90+2. minut - het-trik Rašforda, Junajted - Lajpcig čak 5:0.

90. minut - 2:0 je i za Borusiju protiv Zenita, pogodio je Erling Haland.

90. minut - 2:0 za Barselonu protiv Juventusa. Bernardeski je oborio Fatija, a Leo Mesi sa bijele tačke zaključao utakmicu.

86. minutu - Mančester junajted se vratio na najveću scenu - nakon pobjede u Parizu, vodi 4:0 protiv Lajpciga. Marsijal iz penala.

Juventus će finiš odigrati sa deset igrača, dva žuta kartona dobio je Demiral.

78. minut - ponovo Rašford. Mančester junajted - Lajpcig 3:0.

78. minut - povela je Borusija Dortmund protiv Zenita. Karavaev je oborio Azara, a Džejdon Sančo pogodio iz penala.

76. minut - 2:0 za Mančester junajted protiv Lajpciga. Markus Rašford.

56. minut - Sevilja je povela protiv Rena, golom Luka de Jonga.

Alvaro Morata nema sreće - poništen mu je treći gol zbog ofsajda. Ostaje Juventus - Barselona 0:1. U 55. minutu odlučivali su milimetri.

Briž je do poluvremena izjednačio protiv Lacija, dok Dinamo ima velikih 2:0 protiv Ferencvaroša u gostima.

21. minut - poveo je Mančester junajted protiv Lajpciga, golom Mejsona Grinvuda.

14. minut - vodi Barselona u Torinu, golom Osmana Dembelea.

14. minut - Lacio je poveo u Brižu, golom Hoakina Koree.

Veče će obilježiti duel između Juventusa i Barselone.

Ugođaj neće biti potpun, jer neće biti Kristijana Ronalda, pa će izostati dugo očekivani duel sa Leom Mesijem.

U prvim mečevima dana, PSŽ je slavio u Istanbulu 2:0, a Čelsi protiv Krasnodare 4:0.