Vukovima na ruku VAR i loša tradicija Kristal palasa

Kristal palas nikada nije dobio utakmicu Premijer lige petkom, a VAR im je poništio gol i penal

4276 pregleda 0 komentar(a)
Debi iz snova za 19-godišnjeg Ait Nurija, Foto: Flashscore.com

Premijerna utakmica 7. kola Premijer lige doniejla je pobjedu Vulverhemptonu nad Kristal palasom 2:0.

Kristal palas, koji nikada od kada se liga zove Premijer nije slavila petkom, nije bila miljenik sreće, pošto je par centimetara ofsajda spriječilo Mišu Bačuaija da gostima donese prednost u 17. minutu.

U narednom napadu pogodio je domaćin i to debitant, 19-godišnji mladi reprezentativac Francuske Rajan Ait Nuri, posuđen početkom oktobra iz Anžea.

Uslijedila je furiozna igra domaćih "vukova", koji su pritiskom na zadnju liniju do ludila dovodili nesigurne defanzivce gostiju.

Dedonker je u 25. minutu sa 25 metara fantastičnim udarcem uzdrmao prečku, ali gosti nisu imali sreće dva minuta kasnije kada se upisao Danijel Podens, za ispostaviće se, konačnih 2:0.

Gosti su potom pokušavali ali je VAR poništio i sviran im penal.

U 87. minutu isključen je zbog neopreznog starta kapiten Palasa Luka Milivojević.

Volvs je na 13 bodova, koliko ima i vodeći dvojac iz Liverpula ali sa po utakmicom manje. Kristal palas je ostao na 10 bodova.