Porazi vodećih, prvi trijumf Drezge

Kom izgubio u Berana, Bokelj savladao Arsenal

1459 pregleda 0 komentar(a)

Kom i Arsenal, vodeći timovi Amplitudo Druge crnogorske fudbalske lige, poraženi su u 13. kolu.

Zlatičani su izgubili u Beranama - bilo je 2:1, a tri boda domaćinu je donio Nikola Globarević u 77. minutu.

Prethodno su Beranci poveli preko Miloša Šćekića u 32, a Kom poravnao pogotkom Vula Vujačića u 39.

Pet golova je viđeno u Kotoru, u duelu Bokelja i Arsenala - 3:2.

Nakon dvadesetak minuta domaćin je vodio 2:0 (strijelci Augusto Koreja iz penala i Petar Čavor), da bi se Tivćani do poluvremena vratili u meč golom Ćetka Manojlovića.

Novih plus dva Bokelju je donio Stefan Čađenović u 55, a konačan rezultat je postavio Danilo Bakić autogolom u 72.

Pobjednika nije bilo u duelima Mornar - Igalo (0:0) i Grbalj - Jedinstvo (1:1, golovi Luke Klikovca na jednoj i Filipa Kalačevića na drugoj strani), a prvi trijumf u sezoni je upisala Drezga.

Tim Milorada Malovrazića je savladao Ibar 3:0 - mrežu Rožajaca su tresli Goran Burzanović u 38, Bojan Lazarević u 51. i Luka Božović u 82. minutu.

Kom i Arsenal imaju po 29 bodova, Mornar je sakupio 24, a Igalo 21.

Petoplasirano je Berane sa 19, slijede Jedinstvo (17), Bokelj (14), Ibar (11), Grbalj sa devet i Drezga sa šest bodova.