Fulam osvojio prva tri boda: Mitrović asistirao, problemi za Bilića

VBA je imao jedan šut u okvir gola, a ekipa Slavena Bilića imala je priliku da prva dođe do vođstva, ali je Tausend u drugm minutu pogodio prečku

8891 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje fudbalera Fulama, Foto: Reuters

Fudbaleri Fulama savladali su večeras VBA (2:0) u sedmom kolu Premijer lige i upisali prvu pobjedu ove sezone.

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu i oba nakon sjajnih timskih akcija - prvo je Rid u 26. minutu matirao Džonstona, da bi četiri minuta kasnije Aina udarcem van šesnaesterca postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.

Asistent kod oba pogotka bio je reprezentativac Srbije, Aleksandar Mitrović.

VBA je uputio jedan šut u okvir gola, a ekipa iz Zapadnog Midlendsa imala je priliku da prva dođe do vođstva, ali je Tausend u drugom minutu pogodio prečku.

Ekipa Slavena Bilića je - uz Šefild junajted i Barnli - još uvijek bez pobjede u Premijer ligi. "Vrećice" se nalaze na 18. mjestu sa tri osvojena boda.

Fulam je 17. sa bodom više od večerašnjeg rivala.