Kom i Arsenal nastavljaju trku za prvo mjesto

Kom i Arsenal, nakon 14. kola, dijele prvo mjesto na tabeli sa po 32 boda

1877 pregleda 0 komentar(a)

Vodeći timovi Amplitudo Druge fudbalske lige, Kom i Arsenal, ostvarili su pobjede u 14. kolu.

Kom je danas u podgoričkom naselju Zlatica savladao Grbalj 2:0 i upisao desetu pobjedu ove sezone.

Do trijumfa došao je golovima Miloša Radulovića u 30. i Vula Vujačića u 89. minutu.

Isti učinak ima i Arsenal, koji je u Tivtu slavio protiv Berana 3:1, golovima Dejana Pepića u 32, Mirka Todorovića u 66. i Velibora Mršulje u 83. minutu. Jedini pogodak za ekipu Berana postigao je Đuro Milanović u 81. minutu.

Ibar i Mornar 0:0 igrali su u Rožajama 0:0, a pobjednika nije bilo ni u duelu Igala i Bokelja, koji je završen 1:1.

Vođstvo domaćinu donio je Miloš Perović u 37, a konačan rezultat postavio je Boško Guzina u 66. minutu.

Minimalnu pobjedu ostvarilo je Jedinstvo, koje je u Bijelom Polju savladalo Drezgu 1:0. Odlučujući pogodak postigao je Filip Kalačević u 39. minutu.

Kom i Arsenal, nakon 14. kola, dijele prvo mjesto na tabeli sa po 32 boda. Mornar je treći sa 25, dok je četvrto Igalo sa 22 boda.