Kejn u klubu 200, pobjede Napolija i Rome, Benfika s desetoricom do boda

Totenhem savladao Ludogorec

4875 pregleda 0 komentar(a)

Totenhem je dozvolio kiks u prošlom kolu protiv Antverpena, sada nije ponovio istu grešku.

Žoze Murinjo je izveo mnogo jači tim u Bugarskoj i rutinski savladao Ludogorec - 3:1.

Kejn je 200. golom u dresu Sparsa najavio trijumf u 13. minutu, a onda i asistirao Lukasu za 2:0.

Bugari su kasnije smanjili, ali je sve dileme otklonio Lo Selso nakon asistencije Sona.

Slavio je i Napoli, iako je gubio u Rijeci (2:1).

Domaćin je poveo preko Murića, a "azuri" preokrenuli pogotkom Demea i autogolom Brauta.

U dresu Rijeke je od 65. minuta na terenu bio crnogorski reprezentativac Momčilo Raspopović.

Roma je bila ubjedljiva protiv Kluža (5:0, dva gola Majorala), dok je šest golova viđeno u Lisabonu u duelu Benfike i Rendžersa.

Bilo je 3:3 - domaćin je vodio, onda ostao s igračem manje (Otamendi) pa primio tri gola, ali je kasnije s desetoricom izvukao remi.

Donijeli su ga Silva i Nunjes...

Crnogorski reprezentativac Aleksandar Boljević je pola sata u porazu Standarda od Leha u Poznanju...