Goleada Barse za prekid loše serije, Mesi konačno pogodio iz igre

Katalonci savladali Betis

11897 pregleda 21 reakcija 1 komentar(a)

Barselona je prekinula niz od četiri meča bez pobjede u La Ligi, a Lionelu Mesiju je bilo dovoljno i 45 minuta da utiče na ishod duela sa Betisom.

Bilo je 5:2, Argentinac je ušao na poluvremenu kod 1:1 i blistao - prvo je fenomenalno preskočio loptu pred pogodak Antoana Grizmana, da bi potom bio strijelac i iz penala za 3:

Prije toga, Katalonci su poveli preko Dembelea, da bi Grizman promašio penal za 2:0.

Kazna je stigla kada je Sanabrija u sudijskoj nadoknadi prvog dijela poravnao...

Ronald Kuman je onda uveo Mesija, Barsa je dominirala, ali je ipak strahovala, iako je od 60. minuta igrala s igračem više (isključen Mandi).

Betis je u 73. smanjio na 3:2, da bi tačku na neizvjesnost stavio Mesi koji se u 82. prvi put upisao iz igre u sezoni...

"Blaugrana" se nije zaustavila, pa je do kraja pogodio i 17-godišnji Pedri, za prvi gol u La Ligi u karijeri.