Kejn kapitenski donosi bodove i ruši rekorde, Murinjo lider

Hari Kejn se ne zaustavlja, presudio i Vest Bromviču

4865 pregleda 0 komentar(a)
Kapiten je zaslužan za čak 15 golova u Premijer ligi od starta sezone, Foto: Flashscore.com

Blijedo i bezidejno u prvom poluvremenu, ali znatno angažovanijom i kvalitetnijom igrom u nastavku Totenhem je slavio na gostovanju Vest Bromviču 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je kapiten Hari Kejn u 88. minutu - jednostavno klasa!

Osam nastupa kapitena - isto toliko asistencija uz čak sedam golova, pa je po učinku ispred njega u Evropi jedino Robert Levandovski sa 11 goova i četiri asistencije u šest utakmica Bundeslige.

Kejn je upisao 150. pogodak u Premijer ligi, a 201. u karijeri u 301. nastupu.

Ekipa Žoze Murinja je lider sa 17 bodova, može ga prestići samo Liverpul ako slavi na gostovanju Mančester sitiju ili Lester protiv Vulvsa.