Spektakl na Baj areni, Kastels odbranio penal u 94.

Bajer dobio Menhengladbah 4:3, Kastels odbranom penala u nadoknadi sačuvao pobjedu "vukovima"

5079 pregleda 0 komentar(a)
Alario golovima lansirao Bajer ka vrhu tabele, Foto: Flashscore.com

U Bundesligi je 7. kolo zatvioreno na spektakularan način - goleadom na Baj areni, gdje je preokretom slavio domaći Bajer protiv Borusije Menhengladbah 4:3.

Dva puta su vodili gosti preko Larsa Štindla, prvi gol sa penala, da bi Bajer odgovarao pogocima Lukasa Alarioja

U nastavku su spretniji bili domaći igrači, koji su u 68. poveli preko Bejlija, a pobjedu je obezbijedio Baumgartlinger u 82.

Gosti su u četvrtom minutu nadoknade preko Lazara samo ublažili poraz.

Spektakularno je bilo i u Volfsburgu koji slavi golmana Koena Kastelsa u pobjedi nad Hofenhajmom 2:1.

Belgijanac je u četvrtom minutu nadoknade odbranio penal Daburu i sačuvao je pobjedu.

"Vukovi" su na poluvremenu vodili 2:0, pogocima Stefena i Veghorsta, koji je u 82. minutu propustio šansu sa penala.

Adamjan je smanjio u 87. a Kastels je spasao pobjedu.

Bajer se četvrtom pobjedom u nizu probio na četvrtu poziciju sa 15 bodova, koliko ima i Dortmund. Borusija i Volfsburg su an 11, dok Hofenhajm ima sedam bodova.