Dijego Kosta se vratio u svom stilu, Betis napunio mrežu Sevilje na Montelinom debiju

Meč je obilježio i sudija Montero, koji je pokazao čak 10 žutih karotna
Dijego Kosta, Foto: Reuters
Ažurirano: 06.01.2018. 21:51h

Atletiko Madrid lako je izašao na kraj sa Getafeom (2:0) u 18. kolu španske Primere, a u centru pažnje bio je povratnik u redove "kolčonerosa" Dijego Kosta.

Igrao se 68. minut kada je Brazilac postigao drugi gol za Atletiko nakon asistencije Vrsaljka. Ne razmišljajući, Kosta je preskočio reklame i zaletio se da sa navijačima proslavi pogodak. Sudija Manuer Montero mu je zbog tog gesta odmah pokazao drugi žuti, odnosno crveni karton.

Prvi gol za Atletiko postigao je Korea u 18. minutu.

Meč je obilježio i sudija Montero, koji je pokazao čak 10 žutih kartona.

Spektakularan meč odigran je u derbiju Sevilje, u kome je Betis slavio na "Pishuanu" 5:3.

Debi Vinćenca Montele na klupi Sevilje pretvoren je u noćnu moru.

Betis je vodio 1:0, pa 2:1 i 4:2, domaćin stizao i tražio preokret, da bi Teljo u posljednjim trenucima iz kontre riješio vatreni duel u Andaluziji.

Valensija je prekinula mini seriju od dva poraza i nakon preokreta savladala Đironu 2:1.

Gosti su poveli pogotkom Portua u osmom minutu, da bi Ramaljo autogolom do poluvremena izjjednačio.

Pobjedu "slijepim miševima" donio je Pareho iz penala u 48. minutu.