Kanonada i samo jedan gol na Gudisonu: Lids srušio Everton

12460 pregleda 2 komentar(a)

Everton i Lids napadali su 90 minuta, smjenjivali se u napadima, šutirali iz svih pozicija, VAR je poništavao golove, a na kraju je presudio jedan udarac koji je završio u mreži domaćina.

Tim Marsela Bijelse slavio je na Gudisonu 1:0, pogotkom koji je postigao Brazilac Rafinja u 79. minutu sa 20-ak metara.

Pravo je čudo kako nije bilo više golova u Liverpulu - samo u prvom poluvremenu upućeno je 20 šuteva na gol, a deset u okvir gola, kanonada je nastavljena i u drugom dijelu (ukupno 35 pokušaja), odlični su bili golmani Pikford i Meslije.

Lids je na kraju proslavio važnu pobjedu, nakon što je u prošlom kolu uzeo bod, a nadigrao Arsenal (0:0).

Everton je poslije sjajnog starta doživio četvrti poraz u posljednjih pet kola.