Fulam šokirao, Lester propustio šansu da ode na vrh

Fulam je slavio na „King Pauer stadionu” 2:1 i pobjegao iz opasne zone

6292 pregleda 0 komentar(a)
Ademola Lukman slavi vodeći gol, Foto: Reuters

Lester je imao idealnu šansu da se izjednači sa Totenhemom i Liverpulom vrhu Premijer lige, jer je dočekao tim koji je bio 19. na tabeli.

Ali, doživio je šok - Fulam je slavio na „King Pauer stadionu” 2:1 i pobjegao iz opasne zone.

Ademola Lukman je u 30. minutu iz kontre savladao Kaspera Šmajhela, da bi u 38. na 2:0 povisio Ivan Kavaleiro iz penala.

Lester je poslije toga držao loptu, ali nije mogao da probije odbranu „kolibaša” sve do 86. minuta, kada je Harvi Barns smanjio na 2:1.

Do kraja, ipak, nije bilo uzbuđenja, pa je tim iz Londona upisao tek drugu pobjedu u sezoni.

Možda bi sve bilo drugačije da je Lester poveo u 19. minutu, kada je Juri Tilemans pogodio stativu, a Vesli Fofana prečku u istom napadu.