Hrvatski trener ne vjeruje crnogorskom kapitenu: Jovetić prikovan za klupu, Monako poražen

Niko Kovač se kockao sa kapitenom "hravrih sokola" na klupi u derbiju u Lilu, i izgubio je utakmicu

17572 pregleda 14 komentar(a)
Uzalud povratak u formu i potencijal Jovetića, Kovač gubi ali ne mijenja, Foto: AS Monaco

Monako je poražen na gostovanju Lilu 2:1, pa iako su "kneževi" gubili sa 2:0, hrvatski trener Monaka nije pružio šansu kapitenu crnogorske selekcije Stevanu Jovetiću, koji je kroz Ligu nacija dokazao da je nakon povrede vratio sjajnu formu.

Lil je vodio sa dva gola prednosti pogocima Kanađanina Dejvida u 53. minutu na asistenciju Ikonea, a potom Jazičija na dodavanje turskog veterana Jilmaza deset minuta kasnije.

Niko Kovač je obavio pet izmjena, ali rezultat je imao samo od slavnog Seska Fabregasa i 19-godišnjeg Italijana Pjetra Pelegrija, koji su uspjeli da prepolove zaostatak.

Španski veteran je bio asistent a italijanski tinejdžer strijelac u 69. minutu.