Herojska pobjeda Rudara, Iskra nastavila sumornu jesen

7121 pregleda 5 komentar(a)

Rudar je živ, Iskra u velikoj krizi - Pljevljaci, ostavljeni sami da se bore na terenu bez podrške grada i sponzora, ostvarili su herojsku pobjedu u Danilovgradu - 1:0.

Danin Talović je 15-ak minuta prije kraja lijepo prošao po desnoj strani, a zatim iznenadio golmana Kordića.

Iskra može da žali, jer su joj poništena čak tri gola, a nakon posljednje odluke sudije Miraša Cerovića, drugi žuti karton u 83. minutu dobio je kapiten Miloš Drinčić.

Danilovgrađani mogu i da žale zbog propuštenih šansi Zorana Petrovića, a Rudar da zahvali golmanu Ervinu Heliću za nekoliko sjajnih reakcija.

Rudar je slavio nakon pet kola u kojima je osvojio samo bod, dok je Iskra nastavila sumornu jesen - doživjela je treći vezani poraz, prethodno je remizirala dva puta, pa na prvoligašku pobjedu čeka još od 4. novembra.