Jovetić ušao i pokrenuo ekipu, Monako izgubio u Marseju

6831 pregleda 6 komentar(a)

Poslije skoro dva mjeseca, Stevan Jovetić je dobio kakvu-takvu minutažu u Monaku, odigrao posljednjih pola sata protiv Olimpika u Marseju, poboljšao i ubrzao igru svog tima, ali nije bilo dovoljno za preokret u rezultatu - 2:1 za domaćina.

Olimpik je golovima Darija Benedeta i Florijana Tovana stekao dva gola prednosti do poluvremena, da bi trener Monaka Niko Kovač u 58. minutu na teren ubacio Jovetića i Pjetra Pelegrija.

"Kneževi" su preuzeli kontrolu, počeli da napadaju, a u 79. minutu preko Visama Ben Jedera iz penala smanjili na 2:1.

U finišu su tražili penal zbog starta nad Jovetićem, sudija Milo se nije oglasio.

Monako je doživio drugi vezani poraz u prvenstvu, Olimpik upisao šestu uzastopnu pobjedu.