Verona zna kako protiv favorita, Lacio pao u Rimu

2355 pregleda 0 komentar(a)

Nakon remija sa Juventusom i Milanom u gostima, fudbaler Verone pobijedili su Lacio u Rimu 2:1.

Tim vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić je poveo u završnici prvog poluvremena autogolom Lazarija, efektnim pogotkom na 1:1 poravnao je Kaisedo (56), ali je potom Tameze (67) presjekao kratko dodavanje Radua prema golmanu Reini i osigurao tri boda Veroni.

Verona je ovom pobjeodm preskočila Lacio na tabeli, sada je šesta sa 19 bodova, dok je rimski tim osmi sa 17.

Vrlo je zanimljvo bilo u Torinu gdje je Udineze savladao domaćina sa 3:2.

Gosti iz Udina poveli su sa 2:0 golovima Puseta (24) i De Paula (54), da bi sredinom nastavka u periodu od samo tri minute postignuta tri gola.

Torino je poravnao na 2:2 preko Belotija (66) i Bonacolija (67), da bi Nestorovski (69) vratio Udineze u vođstvo koje je zadržalo do kraja.

Udineze je sada 10. sa 13 bodova, dok je Torino ostao pretposljednji, 19. sa šest.

U prvoj utakmici dana Krotone je ostvario prvu pobjedu u sezoni savladavši na svom terenu Speciju sa 4:1 (1:1).