Benzema ne griješi, Kurtoa spasava: Real u seriji

4551 pregleda 2 komentar(a)

Real je uhvatio pobjednički ritam - treći trijumf u nizu u La Ligi uknjižio je protiv Atletik Bilbaa (3:1).

Put je bio otvoren već nakon 15-ak minuta, kada su gosti ostali sa deset igrača, nakon što je Raul Garsija dobio dva žuta kartona.

Prethodno je njegov tim, čini se, oštećen za penal nad Injakijem Vilijamsom...

U posljednjim trenucima prvog poluvremena Toni Kros je doveo Zidanov tim u vođstvo udarcem sa 20-ak metara.

Baskijci nisu odustali, već su preko Andera Kape izjednačili i zakomplikovali utakmicu.

Ipak, 15-ak minuta prije kraja Karim Benzema je na centaršut Karvaha pogodio za 2:1, a u finišu meča ovjerio pobjedu, nakon što je Kurtoa skinuo zicer za 2:2.